Senior QA Engineer

Development ADS · Brno, Czech Republic
Department Development ADS
Employment Type Full-Time
Minimum Experience Experienced

Co by byl programátor bez pořádného zázemí, automatizace práce a důsledné kontroly kvality? A na to potřebujeme právě Vás. Staňte se součástí vývoje prestižního produktu, který každodenně pomáhá firmám po celém světě se správou sítě a ochranu před pokročilými kybernetickými hrozbami!

Co budete dělat

  • Příprava automatizovaných testů (především v moderním jazyce Python 3) a jejich integrace do systému Jenkins a Gitlab.
  • Testování. Vše se snažíme maximálně automatizovat, ale někdy budete testovat i manuálně. Každý manuální test pro Vás bude výzva k zautomatizování;-)

Co očekáváme

  • 3 a více let zkušeností v oblasti QA ve vývoji software
  • Znalosti z oblasti informačních technologií a jazyka Python.
  • Nebojíte se práce ani odpovědnosti za svěřené úkoly, je na Vás prostě spolehnutí.
  • Rád se učíte novým věcem.
  • Technická angličtina není problém.

Co nabízíme?

  • Možnost významně se podílet na návrhu a implementaci automatizovaných testů komponent a celých produktů na úrovni CLI a REST API volání a to včetně integračních testů.
  • Možnost nastavit automatizaci na jedné části produktu a pomoct nám vybudovat systém testů, kterekteré budou smysluplné a budou nám šetřit čas.
  • Budete mít okolo sebe partu fajn lidí, od kterých se můžete učit.
  • Práci na zajímavých produktech, které jsou úspěšné ve světě.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • A samozřejmě firemní benefity jako stravenky, jazykové kurzy, kafeterii, příspěvek na Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a dog friendly office.

Thank You

Your application was submitted successfully.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • Location
    Brno, Czech Republic
  • Department
    Development ADS
  • Employment Type
    Full-Time
  • Minimum Experience