QA engineer/python developer

Engineering · Brno, Czech Republic
Department Engineering
Employment Type Full-Time
Minimum Experience Experienced

Co budete dělat

  • Příprava automatizovaných testů (především v moderním jazyce Python 3) a jejich integrace do systému Jenkins.
  • Testování. Vše se snažíme maximálně automatizovat, ale někdy budete testovat i manuálně. Každý manuální test pro Vás bude výzva k zautomatizování;-)
  • Příprava testovacích dat, analýza dat, verifikace výstupů softwarových komponent.

Co očekáváme

  • Předchozí zkušenosti s přípravou automatizovaných testů a testování.
  • Pokročilou znalost Pythonu a Linuxu.
  • Povědomí o fungování sítí.
  • Nebojíte se práce ani odpovědnosti za svěřené úkoly, je na Vás prostě spolehnutí.
  • Rádi se učíte novým věcem.
  • Technická angličtina není problém

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na rozvoji úspěšného produktu používaného po celém světě.
  • Práce s nejnovějšími technologiemi a přístupy.
  • Otevřenost a flexibilita - dobrým nápadům dáváme zelenou bez nutnosti dlouhých procesních obstrukcí běžných v korporátních firmách.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • A samozřejmě firemní benefity jako stravenky, jazykové kurzy, kafeterii, příspěvek na Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění.

Thank You

Your application was submitted successfully.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • Location
    Brno, Czech Republic
  • Department
    Engineering
  • Employment Type
    Full-Time
  • Minimum Experience