Firemní právník - part-time

Finance · Česká republika, CZ
Department Finance
Employment Type Part-Time
Minimum Experience Experienced

Do našeho týmu Finance a Backoffice hledáme právníka na částečný úvazek, který nám pomůže s právní agendou všeho druhu, která se jen v mezinárodní firmě může vyskytnout. Od návrhu interních dokumentů, přes revize obchodních smluv až po komplexní licenční smlouvy podle amerického práva. Nabízíme možnost získání pestrých zkušeností z IT firmy, která působí v různých zemích světa a právo tady rozhodně není nuda.

Náplň práce

  • Komplexní právní podpora všech oddělení firmy zejména v následujících oblastech: pracovní právo, obchodní právo, licenční smlouvy, open source problematika, smlouvy s poskytovateli dotací, gdpr, atd.
  • Pomoc s přípravou vzorů smluv, smluvní dokumentace, revize návrhů smluv a jiných dokumentů.
  • Spolupráce s právním oddělením mateřské společnosti v US.
  • Spolupráce s externími právními agenturami.

Požadavky

  • Ukončené právnické vzdělání v ČR.
  • Znalost IT problematiky, orientace v technologiích a IP velkou výhodou.
  • Výborná znalost AJ
  • Proaktivní přístup k řešení problémů.
  • Pečlivost, samostatnost a schopnost zorganizovat si různé úkoly.
  • Velmi dobrou znalost MS Office
  • Možnost pracovat alespoň 2 dny v týdnu. Flexibilita v závislosti na objemu práce výhodou.

Co nabízíme?

  • Prostor pro rozvoj vašeho potenciálu díky dynamickému firemnímu prostředí.
  • Neformální pracovní prostředí, nové kanceláře, neomezené množství kávy.
  • Kolegy vždy ochotné poradit a pomoct.
  • Prostor pro osobní rozvoj.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Benefitní program.

Odesláním svého životopisu a jiných osobních údajů berete na vědomí, že společnost Flowmon Networks a.s. bude zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem posouzení Vaší žádosti v rámci výběrového řízení na pozici, o kterou se ucházíte. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete na https://www.flowmon.com/cs/privacy-policy-5

Thank You

Your application was submitted successfully.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • Location
    Česká republika, CZ
  • Department
    Finance
  • Employment Type
    Part-Time
  • Minimum Experience